REGULAMIN SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ FIRMY MOREL MEBLE S.C.

 1. Firma MOREL MEBLE S.C. jako producent mebli nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej dla klientów indywidualnych.
 2. Zakup towarów i usług, będących w ofercie strony www.fajne-sofy.pl jest możliwy tylko i wyłącznie za pośrednictwem sklepów/salonów partnerskich.
 3. Ceny poszczególnych produktów pokazanych na stronie www.fajne-sofy.pl mogą różnić się od cen proponowanych w sklepach/salonach partnerskich.
 4. Firma Morel Meble S.C. nie zawiera umowa sprzedaży z Klientem indywidualnym.
 5. Oferty handlowe, zamówienia oraz pytania proszę kierować na adres korespondencyjny właściciela strony internetowej, lub na adres poczty e-mail sklep@fajne-sofy.pl
 6. Po złożeniu zamówienia lub zapytania Klient otrzymuje e-mail potwierdzający wpłynięcie zamówienia. W ciągu trzech dni roboczych pracownik Działu Obsługi kontaktuje się z Klientem celem ustalenia istotnych elementów zamówienia, w tym uzgodnienia wstępnego terminu realizacji oraz w jakim sklepie partnerskim zakupiony towar będzie możliwy do odbioru.
 7. Nie ma możliwości dostarczenia zakupionego towaru bezpośrednio do klienta.
 8. Dla produktów przygotowywanych na indywidualne zamówienie Klienta – producent zastrzega sobie możliwość indywidualnego ustalenia terminu i kosztu zrealizowania zamówienia.
 9. Producent za pośrednictwem sklepów partnerskich pobiera zaliczkę w wysokości ok. 30 % na poczet realizacji zamówienia. Wpłata zaliczki jest warunkiem przystąpienia do realizacji zamówienia przez Producenta. W razie nieuiszczenia zaliczki w uzgodnionym terminie umowa ulega rozwiązaniu.
 10. Termin realizacji zamówienia stanowi czas wyprodukowania zamówionego mebla i przygotowania go do wysyłki do Klienta. Ostateczny (wiążący) czas odbioru jest ustalany podczas kontaktu pracownika Działu Obsługi z Klientem mailowo (uzupełnieniem może być kontakt telefoniczny).
 11. Czas realizacji zamówienia: od 4 do 6 tygodni
 12. Odbiór zamówionego towaru następuje w miejscowości, w której zlokalizowany jest współpracujący z naszą firmą sklep/salon meblowy, w tymże sklepie (zapytaj nas o adres naszego partnera handlowego w Twojej okolicy).
 13. Koszt transportu do klienta nie jest wliczony w cenę widniejącą przy konkretnym meblu na naszej stronie internetowej i jest określany indywidualnie do każdego zamówienia przez pracownika sklepów/salonów partnerskich.
 14. Dane osobowe Klientów podawane podczas rejestracji są przetwarzane przez Firmę Morel Meble S.C. wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz, w zależności od decyzji Klienta wyrażonej w zamówieniu, mogą być przetwarzane w celach marketingowych. Klientowi przysługuje prawo uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, oraz prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych.
 15. Każdy klient jest zobowiązany zapoznać się z Regulaminem podczas dokonywania zamówienia za pośrednictwem strony internetowej firmy MOREL MEBLE S.C.  Składając zamówienie Klient potwierdza fakt zapoznania się z Regulaminem.
 16. Właścicielem niniejszej strony internetowej www.fajne-sofy.pl jest firma Morel Meble S.C. z siedzibą w Lubońcu 18, 63-020 Zaniemyśl, NIP 786-16-59-477, REGON 300734187.